Kuidas WordPressi veebisaiti tegemise ajaks peitu panna?

Tüüpiliselt ei soovita oma pooleliolevat WordPressi veebisaiti teistele nähtavaks teha. Kuidas saab valmimisjärgus olevat WordPressi veebisaiti lihtsasti teiste eest peitu panna? Variante selleks on tegelikult mitmeid, aga kõige lihtsam on kindlasti kasutada mõnd vastavat pluginat. Siin on sulle näiteks kolm varianti, mille hulgast võiksid ka endale sobiva leida.

NB! Uut pluginat saad lisada WordPressi haldurivaatest “Pluginad -> Lisa uus”.

Kasuta pluginat “Coming Soon Page, Maintenance Mode & Landing Pages by SeedProd”

“Coming Soon Page, Maintenance Mode & Landing Pages by SeedProd” plugina leiad https://wordpress.org/plugins/coming-soon/

Kui oled plugina paigaldanud ja aktiveerinud, siis leiad menüüst “SeedProd -> Pages” alt võimaluse aktiveerida “peagi tulemas” või “hooldus”:

Plugina tasuta versioon võimaldab luua lihtsamat laadi lehti ning tasulises versioonis on võimalusi väga palju.

Kasuta pluginat “CMP – Coming Soon & Maintenance Plugin”

“CMP – Coming Soon & Maintenance Plugin” plugina leiad https://wordpress.org/plugins/cmp-coming-soon-maintenance/

Kui oled plugina paigaldanud ja aktiveerinud, siis leiad menüüst “CMP Settings” alt võimaluse aktiveerida “peagi tulemas”, hooldus või ümbersuunamine:

Sellel pluginal on palju võimalusi ning erinevate kujundusteemade abil saab “peagi valmimas” lehele kiiresti põneva kujunduse lisada. Lisaks on võimalik kasutada avaldamiseni jäänud aja loendurit ning kutsuda üles inimesi liituma meililistiga.

Kasuta pluginat “Hide my site”

“Hide my site” plugina leiad https://wordpress.org/plugins/hide-my-site/

Selle plugina plussiks on kindlasti lihtsus (miinuspoole pealt leidub ka päris palju negatiivseid kasutajaarvustusi). Aktiveerimiseks mine lihtsalt “Settings > Hide My Site > Set Your Password”, et määrata endale sobiv salasõna ning linnuta valik “enable password protection” ja salvesta. Seejärel ongi sinu veebisait paroolikastikese taga peidus:

NB! Kui plugina abil toimetamine mingil põhjusel ei sobi, siis tavaliselt saab ka veebimajutuse iseteeninduse poolelt veebisaidi lihtsasti parooli taha lukku panna. Selle jaoks loe oma majutusteenuse pakkuja juhendeid või küsi abi nende klienditoelt.