Koolitused:

Tahad õppida, kuidas teha ise veebilehte?
Tule ja osale minu klassikoolitusel kaasaegses koolituskeskuses või küsi pakkumist personaalkoolituseks!

WordPress: nullist toimiva veebisaidini!

(kontaktõpe, 8h, eesti keeles)
  • Koolituse eesmärk: anda oskus koodi kirjutamata luua kaasaegne ja toimiv WordPressi veebisait ning seda ka ise hallata. Koolitus on väga praktiline: koolitaja näitab tehnikaid ette, selgitab juurde ning osaleja saab kõike samaaegselt kaasa teha ja ise läbi proovida. Koolituspäev algab n-ö nullist ning koolituspäeva lõpuks on iga osaleja loonud toimiva veebisaidi.
  • Sihtgrupp: koolitus on mõeldud kõigile, kes huvituvad WordPressi abil kaasaegse veebisaidi tegemisest; sihtgrupp on algajad või need, kes seni vaid artikleid/postitusi lisanud, aga tahaksid rohkem osata, samuti ettevõtjad ja kõik, kes soovivad endale ise veebisaiti luua või WordPressiga paremini tuttavaks saada. Sihtgrupp ei ole veebiarendajad ning kursusel me ei õpi koodi kirjutama, programmeerima, andmebaase haldama jms.
  • Koolitusel osalemise eeldused: osalemiseks on vajalikud elementaarsed arvutikasutamise oskused.

Hind: 250€ +km (koostöös Nordic Koolitusega, mis on ka Töötukassa koolituspartner)

[HTML]

[JS]

</>

WordPress: esmane veebisait valmis, aga kuidas edasi?

(kontaktõpe, 8h, eesti keeles)
  • Koolituse eesmärk: anda praktiline ülevaade, mida on vaja teha edasi, kui esmane WordPressi veebisait on valmis. Teeme koos läbi kõik peamised olulised tegevused, et veebisait (sh e-pood) saaks hakata looma maksimaalselt väärtust, nt oleks Google otsingus paremini leitav, kuvaks põhjalikku analüütikat, võimaldaks Facebooki reklaame, e-kirja turundust jm kasulikku!
  • Sihtgrupp: koolitus on mõeldud neile, kellel on esmane WordPressi kasutusoskus olemas (nt läbitud „WordPress: nullist toimiva veebisaidini!“ koolitus või muu WordPressi baaskoolitus; oluline, et oskaksid orienteeruda WP halduri kasutajaliideses) ning kes sooviksid õppida järgmisi samme, mis aitavad veebisaidi (või e-poe) päriselt väärtust looma panna.
  • Koolitusel osalemise eeldused: osalemiseks on vajalikud elementaarsed arvutikasutamise oskused ja baasteadmised WordPressist.

Hind: 250€ +km (koostöös Nordic Koolitusega, mis on ka Töötukassa koolituspartner)

[WordPress]

[CSS]

[PHP]

Kui soovid, et info uute juhendite, e-kursuste ja koolituste kohta jõuaks Sinu postkasti, siis liitu ka minu uudiskirjaga!

Spämmi pole vaja karta ja e-kirja saadan välja ainult siis, kui päriselt midagi uut ja kasulikku on.